VO

Schoolconcert op maat

Aanbieder: TivoliVredenburg
Op locatie
Praktijkonderwijs, VMBO, HAVO, VWO 1/2/3/4/5/6
60 m
Hele jaar
Volledige activiteit bekijken / inschrijven:
https://cultuurenschoolutrecht.nl/activiteiten/schoolconcert-op-maat/

Vallen de geplande concerten net buiten het rooster van jullie leerlingen, maar willen jullie ze toch graag de ervaring van livemuziek bieden? Wij organiseren met plezier een schoolconcert op maat!

Samen kijken we naar een geschikt moment in het rooster en plannen we een speciaal concert voor jullie school. Er is volop ruimte om mee te denken over de invulling van het concert. Misschien past het beter als het aansluit bij een themaweek, of werken de leerlingen in de les al met een bepaald muziekgenre? Natuurlijk kunnen jullie de invulling ook volledig aan ons over laten. Aan het einde van het concert is er altijd de ruimte voor leerlingen om vragen te stellen aan de artiesten.

Informatie over maatwerk en/of toegankelijkheid

Bij het boeken van act is er ruimte voor de scholen om mee te denken over de invulling van het concert. Zo kunnen we kijken naar een act die goed past bij een themaweek, of een bepaald genre waar de leerlingen in de les op school al mee bezig zijn geweest. Ook is er een optie om een kleine Walk the Line te boeken, waarin de leerlingen twee kortere concerten zien in twee verschillende zalen.

Thema

Diversiteit/Inclusiviteit, Emoties, Fantasie/Verbeelding, Identiteit, Inspiratie/Kunst, Landen/Culturen, Muziek, Utrecht

Aansluiting op schoolvakken

Culturele en Kunstzinnige Vorming (CKV), Kunst en cultuur, Muziek

Aansluiting op kerndoelen

Kunstzinnige oriëntatie 55, Kunstzinnige oriëntatie 56, Mens en maatschappij 37

21e eeuwse vaardigheden

Communiceren, Creatief denken, Kritisch denken, Samenwerken, Sociale & culturele vaardigheden

Leerdoelen

  • De leerlingen hebben een echt concert in het meest spectaculaire concertgebouw van heel Europa beleefd
  • De leerlingen hebben kennisgemaakt met verschillende muziekstijlen uit de hele wereld
  • De leerlingen hebben ervaren wat live gespeelde muziek met je doet, wat het betekent om samen met andere te luisteren en ervaren, en hoe professionele musici een concert uitvoeren
  • De leerlingen leren over het beroep van de artiesten door de interactie met de muzikanten
Deel of print je favorieten of exporteer ze naar het plansysteem om in te schrijven.
Duur
60 minuten
Soort
Voorstelling of concert
Periode
Hele jaar
Beschikbare dagen en tijden
Tussen 09:00-14:00. Welke dag is afhankelijk van de agenda van TivoliVredenburg en de school.
Prijs
€12.50 per leerling (prijsindicatie)
CJP Cultuurkaart
Deze activiteit kan worden betaald met de CJP Cultuurkaart
Locatie(s)
Op locatie
Adres locatie(s)
TivoliVredenburg - Vredenburgkade 11 - 3511 WC Utrecht
Aanbieder
TivoliVredenburg
Pelle van den Berg - consulent Cultuur en School Utrecht

Heb je een vraag?

Neem contact op met Pelle van den Berg
030 711 62 29 consulent@cultuurenschoolutrecht.nl
Foto/video credit
Headernaam: [Ward Mevis]

Cookies

Deze website gebruikt cookies om je een optimale ervaring te bieden.

Blijf op de hoogte van cultuurnieuws

Ik ontvang graag het nieuws van Cultuur & School Utrecht & updates van het Kennisplatform:
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.