PO

Keti Koti met Jeritza Toney

Op locatie
Groep 1/2/3/4/5/6/7/8
40 m
25/06/2026
Als onderdeel van ‘Zuilen viert Keti Koti’ organiseren wij schoolvoorstellingen over Keti Koti. Cabaretière, zangeres en theatermaker Jeritza Toney laat kinderen op een speelse, kleurrijke en muzikale manier kennismaken met de betekenis van vrijheid, saamhorigheid en samen vieren! In deze vrolijke Keti Koti-voorstelling worden kinderen meegenomen in een interactieve beleving vol zang, beweging en plezier.
 
Met een warme en energieke begroeting worden de kinderen direct bij de voorstelling betrokken. Op een speelse, boeiende manier vertelt Jertiza wat Keti Koti betekent. De kinderen worden op verschillende momenten uitgenodigd om mee te zingen, klappen en bewegen, zodat het verhaal echt tot leven komt. Een glimlach en een gevoel van saamhorigheid gegarandeerd!
 
Jeritza past de voorstelling aan op de leeftijd van de kinderen. Er worden twee voorstellingen gespeeld; om 10:00 voor groep 1 t/m 4 en om 12:30 voor groep 5 t/m 8.

Thema

Burgerschap, Diversiteit/Inclusiviteit, Emoties/Gevoel, Feesten/Vieringen, Identiteit, Inspiratie/Kunst, Landen/Culturen, Muziek, Tijd/Geschiedenis

Aansluiting op schoolvakken

Kunstzinnige oriëntatie, Oriëntatie op jezelf en de wereld

Aansluiting op kerndoelen van leergebied kunst en cultuur

Artistiek creatief vermogen: Betekenis geven, Meemaken en betekenis geven: Kunst en cultuur actief meemaken, Kunst en cultuur in context

Aansluiting op leergebieden en domeinen

Burgerschap: Vormgeven aan democratische en maatschappelijke betrokkenheid, Mens en maatschappij: Vraagstukken en perspectieven, Mens en samenleving

Vaardigheid

Creatief denken, Kritisch denken

Leerdoelen

  • Openstellen (met alle zintuigen) voor een theatervoorstelling rond een betekenisvol onderwerp
  • Kennismaken met verschillende soorten drama in culturele instellingen waar deze zijn te zien en te beluisteren
  • Leerlingen leren hoofdzaken over stromingen die in de Nederlandse multiculturele samenleving een belangrijke rol spelen, en ze leren respectvol om te gaan met verschillen in opvattingen van mensen

Extra informatie

Jeritza past de voorstelling aan op de leeftijd van de kinderen. Er worden twee voorstellingen gespeeld; om 10:00 voor groep 1 t/m 4 en om 12:30 voor groep 5 t/m 8.

Deel of print je favorieten of exporteer ze naar het plansysteem om in te schrijven.
Duur
40 minuten
Soort
Voorstelling of concert
Aantal Lessen
1 lessen
Periode
25/06/2026
Beschikbare dagen en tijden
Donderdag 25 juni 2026, aanvang 10:00 en 12:30 uur
Prijs
€5 per leerling
Locatie(s)
Op locatie
Adres locatie(s)
ZIMIHC theater Zuilen - Prinses Christinalaan 1 - 3554 JL Utrecht
Pelle van den Berg - consulent Cultuur en School Utrecht

Heb je een vraag?

Neem contact op met Pelle van den Berg
030 711 62 29 consulent@cultuurenschoolutrecht.nl
Foto/video credit
Foto Header: Sanne Peper

Cookies

Deze website gebruikt cookies om je een optimale ervaring te bieden.

Blijf op de hoogte van cultuurnieuws

Ik ontvang graag het nieuws van Cultuur & School Utrecht & updates van het Kennisplatform:
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.