PO

Workshop Muzikale Kennismaking

Aanbieder: Muziek met Sam
Op school
Groep 1/2/3/4/5/6/7/8
Speciale doelgroep
180 m
Hele jaar

Sam laat je kennismaken met muziek op zijn eigen energieke manier. Heb je als school wel zin in een workshop vol enthousiasme en muzikaal plezier? Met zijn creatieve werkwijze neemt hij de klas mee op een muzikale reis op zoek naar ieders eigen muzikaliteit. Ook te boeken als lessenreeks.

Muziek met Sam! verzorgt een muzikale workshop op jouw school waarbij alle leerlingen op een enthousiaste manier worden uitgedaagd om de eigen muzikaliteit te ontdekken en de magie van samen muziek maken.

Sam komt altijd met een piano of gitaar de klas in. Afhankelijk van de leeftijd wordt er gebruik gemaakt van de eigen liedjes van Muziek met Sam, of andere bekende liedjes. Body percussie, boomwhackers, dans routines of juist luisteren naar muziek. Op allerlei creatieve manieren krijgt hij iedereen in beweging.

Heb je een speciaal thema of idee, dan overlegt hij graag hoe dit in te passen.

Deze activiteit is ook te boeken in combinatie met de voorstelling voor groep 1 t/m 3 De Kracht van Muziek! of voor groep 4 t/m 6 Als jij het maar gelooft als vervolg op de voorstelling om met de kinderen te reflecteren uit de ervaringen van de voorstelling en natuurlijk om te genieten van samen muziek maken.

Informatie over maatwerk en/of toegankelijkheid

Deze activiteit is te boeken voor minimaal 2 groepen (2x90min workshop), 3 groepen (3x60min workshop) of maximaal 4 groepen (4x45min per workshop), aansluitend en op dezelfde dag. De workshop onderdelen kunnen worden toegespitst op elk thema. Ook te boeken in combinatie met de 'Muziek met Sam!' voorstelling, als vervolg op de voorstelling om met de kinderen te reflecteren uit de ervaringen van de voorstelling en natuurlijk om te genieten van samen muziek maken.

Speciale doelgroep

Deze activiteit is (ook) geschikt voor: Visuele uitdaging / SO cluster 1, Uitzonderlijk begaafd, Taalachterstand

Thema

Dieren, Diversiteit/Inclusiviteit, Emoties/Gevoel, Fantasie/Verbeelding, Identiteit, Inspiratie/Kunst, Landen/Culturen, Lichaam, Muziek, Reizen/Vakantie, Seizoenen/Het weer, Sport/Bewegen, Sprookjes/Mythen, Tijd/Geschiedenis, Voeding, Vriendschap

Aansluiting op schoolvakken

Kunstzinnige oriëntatie

Aansluiting op kerndoelen

Kunstzinnige oriëntatie 54, Kunstzinnige oriëntatie 55, Kunstzinnige oriëntatie 56

21e eeuwse vaardigheden

Communiceren, Creatief denken, Samenwerken, Sociale & culturele vaardigheden

Leerdoelen

  • De leerling leert muzikale begrippen en hun praktische toepassing/context
  • De leerling kan samenwerken en leert taken verdelen
  • De leerling kan zijn creativiteit en emoties uiten d.m.v. verschillende muzikale uitingsvormen

Extra informatie

Worden de workshops geboekt in combinatie met een voorstelling van Muziek met Sam, dan wordt er een meerprijs gerekend voor de workshops

Door zijn enthousiasme lukt het Sam om de hele groep plezier in muziek mee te geven.
Schoolleider - DaCosta School - Utrecht
Deel of print je favorieten of exporteer ze naar het plansysteem om in te schrijven.

Educatief materiaal

Geen lesmateriaal benodigd, tenzij anders overeengekomen door middel van maatwerk
Duur
180 minuten
Soort
Les of lessenreeks, Workshop
Periode
Hele jaar
Beschikbare dagen en tijden
In overleg
Prijs
€300 per project (prijsindicatie)
Locatie(s)
Op school
Aanbieder
Muziek met Sam
Sanne van Huissteden Cultuur en School Utrecht Consulent

Heb je een vraag?

Neem contact op met Sanne van Huissteden
0307116229 consulent@cultuurenschoolutrecht.nl
Foto/video credit
Headerfoto: [Muziek met Sam]

Cookies

Deze website gebruikt cookies om je een optimale ervaring te bieden.

Blijf op de hoogte van cultuurnieuws

Ik ontvang graag het nieuws van Cultuur & School Utrecht & updates van het Kennisplatform:
Deze site wordt beschermd door reCAPTCHA en het privacybeleid en de servicevoorwaarden van Google zijn van toepassing.